Skočit na obsah

INCO, spol. s r.o., ChotěbořINCO, spol. s r.o., Chotěboř

Váš partner pro komplexní řešení informačního systému
Titulní strana | Mapa webu | Kontakty

Hlavní menu

Připojíme Vaši televizi na vysílání v nové normě DVB-T2 + prázdninová akce!

Nabízíme Vám dodání, odborné naladění a nastavení kvalitního set-top boxu Mascom pro příjem TV signálu na Vaší starší televizi v nové normě DVB-T2 u Vás doma.

Set-top box je plně přizpůsobený pro ČR i SR. Má vestavěný USB digitální videorekordér, přehrávač a aplikace s přístupem na síť. Zajišťuje příjem obrazu, zvuku, teletextu a dalších informací, šířených prostřednictvím nového DVB-T2 HEVC i staršího DVB-T vysílání. Menu je provedeno v přehledném a snadno ovladatelném prostředí v několika jazycích včetně češtiny a slovenštiny. Přijímač je plně přizpůsoben podmínkám vysílání v České republice a podporuje instalaci nových verzí software. Obsahuje výstup HDMI i starší SCART. Umožňuje až dva programy nahrávat na USB a třetí sledovat (v rámci jednoho Multiplexu).

PRÁZDNINOVÁ AKCE - při objednání set-top-boxu včetně montáže do 31. 8. 2018 k němu obdržíte od nás dárek zdarma - USB paměť 16 GB (v hodnotě 190 Kč) pro nahrávání televizních pořadů pomocí vestavěného videorekordéru nebo 10% slevu na set-top box.

Pro Vaše případné dotazy či objednávku této služby laskavě použijte, prosím, telefonní číslo 774 773 998 nebo některý z dalších kontaktů na naší stránce kontakty.

Zpět na aktuality


Sídlo společnosti

INCO, spol. s r.o., Chotěboř Žižkova 858
58301 Chotěboř
Česká Republika

Naši partneři

IBM ČR, spol. s r.o. (odkaz vede mimo tento web) Metropolitní s.r.o. (odkaz vede mimo tento web)